<a href="#">Produkty alternatywne</a>
Wanna wolnostojąca Corsan E026 Salina 170 cm z wykończeniem czarnym
Opis
Parametry:
Rozmiar: uniwersalny
Producent: Corsan
Wykończenie: Czarne
Typ wanny: Wolnostojąca
Kolor wanny: Biały
Długość wanny: 170 cm
Szerokość wanny: 72 cm
Wysokość wanny: 59 cm
Materiał: Akryl
Wzmocnienie akrylu: Safety Plus
Powierzchnia wanny: Połysk
Technologia powierzchni: Mirror Coat
Zabezpieczenie powierzchni: Anti Wipe
Grubość ścianki: ~ 10 mm
Termoizolacja: Double Layer
Dno wanny: Wzmacniane
Konstrukcja: Wzmocniona stalowym stelażem
Stelaż: Z opcją wypoziomowania
Pojemność: 334 l
Waga wanny: 35000 g
Syfon: W zestawie
Wąż odpływowy: W zestawie
Typ korka: Klik-Klak
Materiał korka: Stal, Mosiądz
Dostępność części: 5 lat
Opakowanie: Paleta, Karton, Styropian, Zabezpieczenia
Waga: 15000 g
Dodatkowe materiały:
Kliknij i pobierz Instrukcja obsługi
Kliknij i pobierz Pliki 3D
Kliknij i pobierz Schemat syfonu
Kliknij i pobierz Schemat korka
Dane techniczne
| Zabezpieczenie powierzchni | Anti Wipe |
| Materiał korka | Stal, Mosiądz |
| Technologia powierzchni | Mirror Coat |
| Wąż odpływowy | W zestawie |
| Dostępność części | 5 lat |
| Typ wanny | Wolnostojąca |
| Grubość ścianki | ~ 10 mm |
| Bateria w zestawie | Nie |
| Opakowanie | Paleta, Karton, Styropian, Zabezpieczenia |
| Kolor wanny | Biały |
| Termoizolacja | Double Layer |
| Waga | 15000 g |
| Długość wanny | 170 cm |
| Dno wanny | Wzmacniane |
| Wykończenie | Czarne |
| Szerokość wanny | 72 cm |
| Konstrukcja | Wzmocniona stalowym stelażem |
| Materiał | Akryl |
| Wysokość wanny | 59 cm |
| Stelaż | Z opcją wypoziomowania |
| Rozmiar | uniwersalny |
| Pojemność | 334 l |
| Wzmocnienie akrylu | Safety Plus |
| Waga wanny | 35000 g |
| Producent | Corsan |
| Typ korka | Klik-Klak |
| Powierzchnia wanny | Połysk |
| Syfon | W zestawie |