<a href="#">Produkty alternatywne</a>
Bateria prysznicowa Corsan CMB3026BL czarna
Opis
Parametry:
Rozmiar: uniwersalny
Producent: Corsan
Kolor: Czarny
Rodzaj baterii: Prysznicowa
Typ baterii: Jednodrożna
Materiał baterii: Stal, Mosiądz
Kolor baterii: Czarny
Powierzchnia baterii: Półmatowa
Zabezpieczenie powierzchni: Anti Wipe
Pokrętło: Stal, Mosiądz
Głowica baterii: Mieszaczowa
Materiał głowicy: Stal, Mosiądz, Ceramika
System oszczędności: Eco Saving
Montaż baterii: Natynkowy
Rozstaw przyłączy: Standardowy, 15 cm
Przyłącze: Standardowe, 1/2 cala
Wylewka: Nie
Typ wylewki: -
Min. ciśnienie robocze: PN 0,5
Zalecane ciśnienie robocze: PN 1 - PN 5
Max. ciśnienie robocze: PN 10
Max. temperatura wody: 90 ° C
Klasa przepływu: B ≤ 0,42 l/s
Grupa akustyczna: II
Waga baterii: 2,3 kg
Dostępność części: 5 lat
Opakowanie: Karton, Styropian, Zabezpieczenia
Waga: 2,7 kg
Długość opakowania: 29
Wysokość opakowania: 7
Szerokość opakowania: 20
Waga gabarytowa w gramach: 676.67
Dodatkowe materiały:
Kliknij i pobierz Instrukcja obsługi
Kliknij i pobierz Pliki 3D
Dane techniczne
| Długość opakowania | 29 |
| Typ baterii | Jednodrożna |
| Rozstaw przyłączy | Standardowy, 15 cm |
| Klasa przepływu | B ≤ 0,42 l/s |
| Wysokość opakowania | 7 |
| Materiał baterii | Stal, Mosiądz |
| Przyłącze | Standardowe, 1/2 cala |
| Grupa akustyczna | II |
| Dostępność części | 5 lat |
| Szerokość opakowania | 20 |
| Kolor baterii | Czarny |
| Wylewka | Nie |
| Opakowanie | Karton, Styropian, Zabezpieczenia |
| Waga gabarytowa w gramach | 676.67 |
| Powierzchnia baterii | Półmatowa |
| Typ wylewki | - |
| Waga | 2,7 kg |
| Bateria w zestawie | Nie |
| Rozmiar | uniwersalny |
| Zabezpieczenie powierzchni | Anti Wipe |
| Zalecane ciśnienie robocze | PN 1 - PN 5 |
| Pokrętło | Stal, Mosiądz |
| Producent | Corsan |
| Głowica baterii | Mieszaczowa |
| Min. ciśnienie robocze | PN 0,5 |
| Waga baterii | 2,3 kg |
| Kolor | Czarny |
| Materiał głowicy | Stal, Mosiądz, Ceramika |
| Max. ciśnienie robocze | PN 10 |
| Montaż baterii | Natynkowy |
| Rodzaj baterii | Prysznicowa |
| System oszczędności | Eco Saving |
| Max. temperatura wody | 90 ° C |