<a href="#">Produkty alternatywne</a>
Bateria umywalkowa Corsan CMB3016BL Ango czarna
Opis
Parametry:
Rozmiar: uniwersalny
Producent: Corsan
Kolor: Czarny
Rodzaj baterii: Umywalkowa
Wysokość baterii: 14,5 cm
Materiał baterii: Stal, Mosiądz
Kolor baterii: Czarny
Powierzchnia baterii: Półmatowa
Zabezpieczenie powierzchni: Anti Wipe
Głowica baterii: Mieszaczowa
Pokrętło: Stal, Mosiądz
Materiał głowicy: Stal, Mosiądz, Ceramika
System oszczędności: Eco Saving
Typ wylewki: Stała
Perlator: Tak
Min. ciśnienie robocze: PN 0,5
Zalecane ciśnienie robocze: PN 1 - PN 5
Max. ciśnienie robocze: PN 10
Max. temperatura wody: 90 ° C
Klasa przepływu: A < 0,25 l/s
Grupa akustyczna: II
Waga baterii: 0,8 kg
Typ montażu: Wolnostojący
Przyłącza: Standardowe, 1/2 cala
Elementy montażowe: W zestawie
Dostępność części: 5 lat
Opakowanie: Karton, Styropian, Zabezpieczenia
Waga: 1,1 kg
Długość opakowania: 20
Wysokość opakowania: 8
Szerokość opakowania: 26
Waga gabarytowa w gramach: 693.33
Dodatkowe materiały:
Kliknij i pobierz Instrukcja obsługi
Kliknij i pobierz Pliki 3D
Dane techniczne
| Waga | 1,1 kg |
| Długość opakowania | 20 |
| Materiał baterii | Stal, Mosiądz |
| Zalecane ciśnienie robocze | PN 1 - PN 5 |
| Wysokość baterii | 14,5 cm |
| Wysokość opakowania | 8 |
| Kolor baterii | Czarny |
| Min. ciśnienie robocze | PN 0,5 |
| Pokrętło | Stal, Mosiądz |
| Szerokość opakowania | 26 |
| Powierzchnia baterii | Półmatowa |
| Max. ciśnienie robocze | PN 10 |
| Perlator | Tak |
| Waga gabarytowa w gramach | 693.33 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Anti Wipe |
| Max. temperatura wody | 90 ° C |
| Klasa przepływu | A < 0,25 l/s |
| Waga baterii | 0,8 kg |
| Bateria w zestawie | Nie |
| Rozmiar | uniwersalny |
| Głowica baterii | Mieszaczowa |
| Grupa akustyczna | II |
| Typ montażu | Wolnostojący |
| Producent | Corsan |
| Materiał głowicy | Stal, Mosiądz, Ceramika |
| Dostępność części | 5 lat |
| Przyłącza | Standardowe, 1/2 cala |
| Kolor | Czarny |
| System oszczędności | Eco Saving |
| Opakowanie | Karton, Styropian, Zabezpieczenia |
| Elementy montażowe | W zestawie |
| Rodzaj baterii | Umywalkowa |
| Typ wylewki | Stała |