<a href="#">Produkty alternatywne</a>
Bateria wannowa otworowa Corsan CMB7542CH Lugo chromowana
Opis
Parametry:
Rozmiar: uniwersalny
Producent: Corsan
Kolor: Chrom
Rodzaj baterii: Wannowo prysznicowa
Typ baterii: Dwudrożna
Materiał baterii: Stal, Mosiądz
Kolor baterii: Chrom
Powierzchnia baterii: Wysoki połysk
Zabezpieczenie powierzchni: Anti Wipe
Pokrętło: Stal, Mosiądz
Głowica baterii: Mieszaczowa
Materiał głowicy: Stal, Mosiądz, Ceramika
System oszczędności: Eco Saving
Montaż baterii: Otworowy
Przyłącze: Standardowe, 1/2 cala
Typ wylewki: Obrotowa
Min. ciśnienie robocze: PN 0,5
Zalecane ciśnienie robocze: PN 1 - PN 5
Max. ciśnienie robocze: PN 10
Max. temperatura wody: 90 ° C
Klasa przepływu: B ≤ 0,42 l/s
Grupa akustyczna: II
Waga baterii: 2300 g
Słuchawka prysznicowa: Jednofunkcyjna
Materiał słuchawki: Stal, Mosiądz
Kolor słuchawki: Chrom
Powierzchnia słuchawki: Wysoki połysk
Technologia dysz: Anti Calc
Montaż słuchawki: Standardowy, 1/2 cala
Waga słuchawki: 200 g
Kolor węża: Szary
Powierzchnia węża: Półmatowa
Długość węża: 150 cm
Materiał węża: Tworzywo PCV
Montaż węża: Standardowy, 1/2 cala
Waga węża: 400 g
Dostępność części: 5 lat
Opakowanie: Karton, Styropian, Zabezpieczenia
Waga: 600 g
Dodatkowe materiały:
Kliknij i pobierz Instrukcja obsługi
Kliknij i pobierz Pliki 3D
Dane techniczne
| Waga baterii | 2300 g |
| Technologia dysz | Anti Calc |
| Materiał głowicy | Stal, Mosiądz, Ceramika |
| Klasa przepływu | B ≤ 0,42 l/s |
| Powierzchnia węża | Półmatowa |
| Montaż baterii | Otworowy |
| Rodzaj baterii | Wannowo prysznicowa |
| System oszczędności | Eco Saving |
| Grupa akustyczna | II |
| Długość węża | 150 cm |
| Waga słuchawki | 200 g |
| Typ baterii | Dwudrożna |
| Przyłącze | Standardowe, 1/2 cala |
| Słuchawka prysznicowa | Jednofunkcyjna |
| Materiał węża | Tworzywo PCV |
| Montaż węża | Standardowy, 1/2 cala |
| Waga węża | 400 g |
| Materiał baterii | Stal, Mosiądz |
| Typ wylewki | Obrotowa |
| Materiał słuchawki | Stal, Mosiądz |
| Dostępność części | 5 lat |
| Bateria w zestawie | Nie |
| Kolor baterii | Chrom |
| Zalecane ciśnienie robocze | PN 1 - PN 5 |
| Kolor słuchawki | Chrom |
| Opakowanie | Karton, Styropian, Zabezpieczenia |
| Rozmiar | uniwersalny |
| Powierzchnia baterii | Wysoki połysk |
| Min. ciśnienie robocze | PN 0,5 |
| Powierzchnia słuchawki | Wysoki połysk |
| Waga | 600 g |
| Producent | Corsan |
| Zabezpieczenie powierzchni | Anti Wipe |
| Max. ciśnienie robocze | PN 10 |
| Montaż słuchawki | Standardowy, 1/2 cala |
| Pokrętło | Stal, Mosiądz |
| Kolor | Chrom |
| Głowica baterii | Mieszaczowa |
| Max. temperatura wody | 90 ° C |
| Kolor węża | Szary |