<a href="#">Produkty alternatywne</a>
Płytka gresowa Terrazzo grey MAT 119,8x59,8 Gat.1
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Przeznaczenie | Łazienka, salon, taras |
|---|---|
| Rozmiar | 1198x598 mm |
| Grubość | 8 mm |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Mat |
| Ścieralność | Klasa IV |
| Antypoślizgowość | R10 A |
| Mrozoodporność | Tak |
| Zastosowanie | Na zewnątrz / Wewnątrz |
| Ilość sztuk w kartonie | 2 |
| Ilość m2 w kartonie | 1.43 |
| Waga kartonu | 36 |