<a href="#">Produkty alternatywne</a>
Prysznicowy zestaw podtynkowy Corsan Z03MBL czarny
Opis
Parametry:
Rozmiar: uniwersalny
Producent: Corsan
Kolor: Czarny
Deszczownica: Okrągła
Kolor deszczownicy: Czarny
Rozmiar deszczownicy: 25 cm
Powierzchnia deszczownicy: Półmatowa
Materiał deszczownicy: Stal, Mosiądz
Regulacja deszczownicy: Tak
Montaż deszczownicy: Standardowy, 1/2 cala
Waga deszczownicy: 600 g
Długość ramienia: 38 cm
Materiał ramienia: Stal, Mosiądz
Kolor ramienia: Czarny
Powierzchnia ramienia: Półmatowa
Montaż ramienia: Standardowy, 1/2 cala
Waga ramienia: 200 g
Rodzaj baterii: Prysznicowa
Typ baterii: Dwudrożna
Materiał baterii: Stal, Mosiądz
Kolor baterii: Czarny
Powierzchnia baterii: Półmatowa
Zabezpieczenie powierzchni: Anti Wipe
Kształt maskownicy: Okrągły
Głowica baterii: Mieszaczowa
Pokrętła: Stal, Mosiądz
Materiał głowicy: Stal, Mosiądz, Ceramika
System oszczędności: Eco Saving
Box podtynkowy: Tak
Montaż baterii: Podtynkowy
Przyłącze: Standardowe, 1/2 cala
Min. ciśnienie robocze: PN 0,5
Max. ciśnienie robocze: PN 10
Max. temperatura wody: 90 ° C
Klasa przepływu: B ≤ 0,42 l/s
Grupa akustyczna: II
Waga baterii: 1600 g
Słuchawka prysznicowa: Jednofunkcyjna
Materiał słuchawki: Stal, Mosiądz
Długość słuchawki: 20 cm
Kolor słuchawki: Czarny
Powierzchnia słuchawki: Półmatowa
Technologia dysz: Anti Calc
Montaż słuchawki: Standardowy, 1/2 cala
Waga słuchawki: 180 g
Typ uchwytu: Z przyłączem, 1/2 cala
Materiał uchwytu: Stal, Mosiądz
Regulacja nachylenia: Nie
Długość uchwytu: 10 cm
Kolor uchwytu: Czarny
Powierzchnia uchwytu: Półmatowa
Montaż uchwytu: Standardowy, Gwint 1/2 cala
Waga uchwytu: 160 g
Kolor węża: Czarny
Powierzchnia węża: Półmatowa
Długość węża: 150 cm
Materiał węża: Tworzywo PCV
Montaż węża: Standardowy, 1/2 cala
Waga węża: 250 g
Opakowanie: Karton, Styropian, Zabezpieczenia
Długość opakowania: 47 cm
Szerokość opakowania: 35 cm
Wysokość opakowania: 14 cm
Waga opakowania: 500 g
Waga zestawu: 3200 g
Waga gabarytowa w gramach: 3838.33
Dostępność części: 5 lat
Dodatkowe materiały:
Kliknij i pobierz Instrukcja obsługi
Kliknij i pobierz Pliki 3D
Kliknij i pobierz Schemat syfonu
Kliknij i pobierz Schemat korka
Dane techniczne
| Długość węża | 150 cm |
| Waga opakowania | 500 g |
| Waga deszczownicy | 600 g |
| Montaż uchwytu | Standardowy, Gwint 1/2 cala |
| Powierzchnia deszczownicy | Półmatowa |
| Materiał uchwytu | Stal, Mosiądz |
| Materiał głowicy | Stal, Mosiądz, Ceramika |
| Grupa akustyczna | II |
| Materiał węża | Tworzywo PCV |
| Długość opakowania | 47 cm |
| Kolor ramienia | Czarny |
| Montaż ramienia | Standardowy, 1/2 cala |
| Materiał deszczownicy | Stal, Mosiądz |
| Rodzaj baterii | Prysznicowa |
| Pokrętła | Stal, Mosiądz |
| Słuchawka prysznicowa | Jednofunkcyjna |
| Montaż węża | Standardowy, 1/2 cala |
| Wysokość opakowania | 14 cm |
| Długość ramienia | 38 cm |
| Kształt maskownicy | Okrągły |
| Regulacja deszczownicy | Tak |
| Typ baterii | Dwudrożna |
| System oszczędności | Eco Saving |
| Materiał słuchawki | Stal, Mosiądz |
| Dostępność części | 5 lat |
| Szerokość opakowania | 35 cm |
| Materiał ramienia | Stal, Mosiądz |
| Długość słuchawki | 20 cm |
| Rozmiar | uniwersalny |
| Technologia dysz | Anti Calc |
| Materiał baterii | Stal, Mosiądz |
| Przyłącze | Standardowe, 1/2 cala |
| Kolor słuchawki | Czarny |
| Opakowanie | Karton, Styropian, Zabezpieczenia |
| Waga gabarytowa w gramach | 3838.33 |
| Powierzchnia ramienia | Półmatowa |
| Długość uchwytu | 10 cm |
| Producent | Corsan |
| Montaż deszczownicy | Standardowy, 1/2 cala |
| Kolor baterii | Czarny |
| Min. ciśnienie robocze | PN 0,5 |
| Powierzchnia słuchawki | Półmatowa |
| Montaż słuchawki | Standardowy, 1/2 cala |
| Waga baterii | 1600 g |
| Waga słuchawki | 180 g |
| Waga ramienia | 200 g |
| Waga zestawu | 3200 g |
| Kolor | Czarny |
| Typ uchwytu | Z przyłączem, 1/2 cala |
| Powierzchnia baterii | Półmatowa |
| Max. ciśnienie robocze | PN 10 |
| Kolor węża | Czarny |
| Box podtynkowy | Tak |
| Waga węża | 250 g |
| Regulacja nachylenia | Nie |
| Bateria w zestawie | Nie |
| Deszczownica | Okrągła |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Zabezpieczenie powierzchni | Anti Wipe |
| Max. temperatura wody | 90 ° C |
| Powierzchnia węża | Półmatowa |
| Montaż baterii | Podtynkowy |
| Rozmiar deszczownicy | 25 cm |
| Waga uchwytu | 160 g |
| Kolor deszczownicy | Czarny |
| Powierzchnia uchwytu | Półmatowa |
| Głowica baterii | Mieszaczowa |
| Klasa przepływu | B ≤ 0,42 l/s |