<a href="#">Produkty alternatywne</a>
Radaway Torrenta KDJ 80 S1 Ścianka boczna 1330080-01-01
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Marka | Radaway |
| Seria | Torrenta KDJ |
| Strona montażu | prawa, lewa, uniwersalna |
| Rodzaj | do drzwi prysznicowych |
| Szerokość | 80 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kod EAN | 5902738096353 |
| Wymiary z opakowaniem | 86 x 206 x 5 cm |