<a href="#">Produkty alternatywne</a>
Umywalka nablatowa Corsan 649919 prostokątna 500x395x140 mm z korkiem Klik-Klak białym
Opis
Parametry:
Rozmiar: uniwersalny
Producent: Corsan
Kolor: Biały
Dłuższy bok: 500 mm
Krótszy bok: 395 mm
Wysokość: 140 mm
Średnica odpływu: 45 mm
Kształt: Prostokątny
Materiał: Ceramika sanitarna
Powierzchnia: Wysoki połysk
Zabezpieczenie powierzchni: Anti Wipe
Otwór na baterie: Nie
Otwór przelewowy: Nie
Waga umywalki: 9600 g
Kolor korka: Biały
Typ korka: Bez przelewu
Materiał korka: Stal, Mosiądz, Ceramika
Powierzchnia korka: Wysoki połysk
Montaż: Standardowy
Gwintowanie: 40 mm
Waga korka: 250 g
Dostępność części: 5 lat
Opakowanie: Karton, Styropian, Zabezpieczenia
Waga: 1500 g
Długość opakowania: 55
Wysokość opakowania: 20
Szerokość opakowania: 45
Waga gabarytowa w gramach: 8250
Dodatkowe materiały:
Kliknij i pobierz Instrukcja obsługi
Kliknij i pobierz Pliki 3D
Kliknij i pobierz Schemat syfonu
Kliknij i pobierz Schemat korka
Dane techniczne
| Opakowanie | Karton, Styropian, Zabezpieczenia |
| Montaż | Standardowy |
| Waga korka | 250 g |
| Waga | 1500 g |
| Materiał | Ceramika sanitarna |
| Średnica odpływu | 45 mm |
| Długość opakowania | 55 |
| Dłuższy bok | 500 mm |
| Kształt | Prostokątny |
| Rozmiar | uniwersalny |
| Wysokość opakowania | 20 |
| Krótszy bok | 395 mm |
| Otwór na baterie | Nie |
| Producent | Corsan |
| Szerokość opakowania | 45 |
| Typ korka | Bez przelewu |
| Otwór przelewowy | Nie |
| Kolor | Biały |
| Waga gabarytowa w gramach | 8250 |
| Materiał korka | Stal, Mosiądz, Ceramika |
| Waga umywalki | 9600 g |
| Zabezpieczenie powierzchni | Anti Wipe |
| Wysokość | 140 mm |
| Powierzchnia korka | Wysoki połysk |
| Kolor korka | Biały |
| Dostępność części | 5 lat |
| Powierzchnia | Wysoki połysk |
| Gwintowanie | 40 mm |
| Bateria w zestawie | Nie |